DSCN0854V kuchyních a koupelnách se desky z kamene používají pro svou krásu, trvanlivost a především vysokou životnost. Nabízíme celou škálu typů i barevností pro vaše kuchyně a koupelny z exkluzivního přírodního i umělého kamene. Můžeme zhotovit jakkoli tvarovaný kus a téměř jakkoli tvarovanou hranu. Desky můžete opakovaně ošetřovat hygienickými impregnačními prostředky, které i zvýrazní barvu a kresbu kamene.

Kuchyňské desky:

Použitím ušlechtilého kamene získáte trvalou prvotřídní kvalitu a kuchyňská pracovní deska se stane šperkem celé vaší kuchyně. Žulová pracovní deska odolává vysokým teplotám, mastnotě a kyselinám a je pořád noblesní. Nikdy vlhkem nenabobtná, snese horký hrnec či plech, nožem se běžně nepoškrábe. Můžete použít žulu i jako svislý obklad pod horní skříňky a vytvoříte ochranu před zatékající vodou.
Můžete zvolit přírodní i uměle vytvořený kámen přesně dle vašich představ. Kámen je víceúčelový a velice moderní materiál, který je díky výborným užitným a estetickým vlastnostem vhodný pro výrobu pracovních desek do kuchyní i koupelen.

Koupelnové desky:

Plní náročné estetické požadavky. Jsou velmi praktické. Již staří Římané používali přírodní kámen pro stavbu svých koupelových lázní. Není odolnějšího materiálu, který snese kontakt např. s odlakovačem na nehty, než je žula. Svou odolností do koupelny doslova předurčen a koupelně dodá punc luxusu.

Ukázka→